Od dzisiaj, tj. 2 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).
Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:
- pobierz kod w naszej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podaj swoje imię i nazwisko (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem)
- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/
- wprowadź otrzymany kod
- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!
Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w naszej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy! ZAPRASZAMY!!!