Zapraszamy do naszej galerii „Przy Książkach”, gdzie można podziwiać nową wystawę Łukasza Grycichy, zatytułowaną „Autoportrety szaleńca 2”.

Autor wystawy jest mieszkańcem Rybnika a fotografowanie jest jego pasją od dawna. Ekspozycję stanowi kilkadziesiąt fotografii, na których autor zdjęć jest zarówno fotografikiem jak i modelem. Fotografie cechują się oryginalnością i niecodziennością ujęcia, często budzącym grozę. Przeciętne przedmioty z naszego otoczenia przedstawione zostały w sposób niebanalny, po to by uzmysłowić nam jak duże możliwości daje obecnie fotografika. Wystawa ta jest uzupełnieniem cyklu zdjęć prezentowanych w naszej galerii w 2013 r. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do jej zwiedzania w godzinach pracy biblioteki.