"Krajobrazy wyrzeźbione wiatrem" to tytuł wystawy fotograficznej, którą można zobaczyć w galerii "Przy książkach".

Do końca stycznia 2019r. w bibliotecznej galerii „Przy książkach” można podziwiać wystawę pt. „Czarne wspomnienia” Mariana Miełka.

"W szponach" to tytuł wystawy fotograficznej, którą można zobaczyć w naszej Bibliotece w galerii "Przy książkach". Ekspozycja ta przedstawia kilkadziesiąt fotografii ptaków z naszego najbliższego otoczenia. Autorem zdjęć wystawy jest Marian Miełek, artysta-fotografik a zarazem mieszkaniec naszej gminy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki, gdzie można podziwiać niezwykłą i niebanalną twórczość naszej mieszkanki Zuzanny Karwot.

Zapraszamy do naszej galerii „Przy Książkach”, gdzie można podziwiać nową wystawę Łukasza Grycichy, zatytułowaną „Autoportrety szaleńca 2”.