14 marca 2019r. uczniowie klasy II z SP-2 pod opieką wychowawczyni Pani Iwony Kotyrba odwiedziły naszą bibliotekę.

Luty to miesiąc wyjątkowy, nie tylko dlatego, że jest najkrótszy w roku, ale dlatego, że przepełniony jest miłością... 14 lutego obchodziliśmy Walentynki czyli święto zakochanych. Z tej okazji w naszej bibliotece odbyły się walentynkowe zajęcia dla dzieci z SP-1 uczestniczących w feriach zimowych.

Dzisiaj w naszej Bibliotece gościły sześciolatki z Przedszkola Akademia Wyobraźni w Marklowicach. Podczas tego spotkania dzieciom została przeczytana bajka "Trzy małe świnki". Zaproszenie do wspólnego czytania przyjęła Pani Wiesława Szlachta - wicedyrektor SP1 w Marklowicach. Spotkanie to odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Wczoraj - 25 września grupa uczniów klasy 4 z SP 1 w Marklowicach odwiedziły naszą bibliotekę. Podczas wizyty dzieci zapoznały się z naszą placówką i panującymi w niej zasadami oraz dowiedziały się w jaki sposób mogą stać się jej czytelnikami. Zapraszamy Was do korzystania z naszej bogatej oferty.

W dniu 16 marca 2017 roku odbyło się pierwsze spotkanie w bibliotece z dziećmi przedszkolnymi 5-cio i 6-cio letnimi w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".