STARTUJEMY!!!
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki i wzięcia udziału w projekcie, gdzie Mały Czytelnik (dziecko w wieku 3-6 lat) otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w nim wyjątkową książkę w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajdziecie Państwo też broszurkę "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki".
Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest biblioteka, oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.