Warning: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$introtext in /home/virtualki/153918/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 179

Warning: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$introtext in /home/virtualki/153918/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 182

STARTUJEMY!!!
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

Dzisiaj w naszej Bibliotece gościły sześciolatki z Przedszkola Akademia Wyobraźni w Marklowicach. Podczas tego spotkania dzieciom została przeczytana bajka "Trzy małe świnki". Zaproszenie do wspólnego czytania przyjęła Pani Wiesława Szlachta - wicedyrektor SP1 w Marklowicach. Spotkanie to odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

 

 

Wczoraj - 25 września grupa uczniów klasy 4 z SP 1 w Marklowicach odwiedziły naszą bibliotekę. Podczas wizyty dzieci zapoznały się z naszą placówką i panującymi w niej zasadami oraz dowiedziały się w jaki sposób mogą stać się jej czytelnikami. Zapraszamy Was do korzystania z naszej bogatej oferty.

W dniu 16 marca 2017 roku odbyło się pierwsze spotkanie w bibliotece z dziećmi przedszkolnymi 5-cio i 6-cio letnimi w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

W dniu 18 maja 2016 r. dwie grupy przedszkolaków Wesołe żabki oraz Leśne skrzaty w ramach innowacji dotyczącej rozpoznawania smaków odwiedziły naszą bibliotekę.

 

2023 © Biblioteka Publiczna w Marklowicach

Joomla Templates by Joomla-Monster.com